Sophos Home :Darmowy zaprogramować antywirusowy dla użytkowników systemu

Proces pobierania i instalowania pliku Sophos Home

 

1.Przed pobraniem narzędzia Sophos Home należy utworzyć konto użytkownika na oficjalnej stronie. Jeśli nie utworzysz konta, nie możesz używać ich bezpłatnego produktu. Podczas tworzenia konta wymaga pewnych szczegółów dotyczących Ciebie, na przykład nazwy, adresu e-mail i hasła.

2. Po utworzeniu konta zaloguj się na stronie Sophos Home Deska rozdzielcza. Aby zainstalować ją na swoim komputerze, kliknij na “Zainstaluj”? Przycisk znajdujący się poniżej “Dodaj ten komputer”.

3. Teraz otrzymasz i wykonaj plik Sophos Home o rozmiarze 187 MB. Kliknij przycisk Instaluj i poczekaj na zakończenie na końcu.

4. Pasek postępu zostanie wyświetlony na ekranie systemu.

5. Po pomyślnym zainstalowaniu nie wczytuje żadnego okna dialogowego ani interfejsu. Możesz go zobaczyć w zasobniku systemowym.

6.Kliknięcie prawym przyciskiem myszy powoduje wyświetlenie dwóch opcji, w tym Open Sophos Home i Aktualizuj teraz. Kliknięcie przycisku “otwarty Sophos Home” spowoduje wyświetlenie interfejsu programów.

7.Aby wyświetlić i zarządzać ustawieniami, Sophos Home zawiera trzy składniki, które można indywidualnie włączać lub wyłączać.

8.Aby włączyć ochronę w czasie rzeczywistym, przewiń w dół ustawienia i znajdź opcję filtrowania treści internetowych.

9.Strona ustawień zawiera również opcje określania oczekiwań dotyczących elementów.

10. Jeśli chodzi o powiadomienia i alerty, interfejs pokazuje, że istnieje co najmniej jedno zagrożenie .

11. Kliknięcie przycisku Alerts spowoduje otwarcie listy szkodliwych programów z Sophos Home. Następnie kliknij przycisk “clean”.

12.Na pulpicie nawigacyjnym Sophos Home można zobaczyć wiele zagrożeń, które zostały usunięte i zablokowane witryny w każdym systemie.

13. Po pełnym skanowaniu system był czysty i mógł być używany ponownie.